Estonian - etRussian (CIS)

ReisiTurg - Рейсы, горящие предложения, единый каталог туристических пакетов, поиск рейсов, аналитика и ценовые тренды, игры, кампании и многое другое!

Контакт

Сейчас на сайте

Сейчас 884 гостей онлайн
Super > Kõik uudised
Super > Kõik uudised
Spordikoolis suusad risti. Laskesuusatreener Karel Viigipuu kaebas seksuaalsest ahistamisest teatanud õpilase kohtusse
Maantee äärne elanik: tualettide eemaldamine on naeruväärne, neid on niigi vähe. Mu aia taga tehakse massiliselt “metsapeatusi” ja see on alandav
Skandaalsele teatriuuendajale Evald Hermakülale oli looduse poolt antud vägev sarm
UUS TOIDUPETTUS | Ostad äädikat, saad selget vett
Mida saab jõululauale Tartu turult?
Globaalne toidu hinnatõus jääb kummitama ka uuel aastal
SUUR ÜLEVAADE | Omavalitsusjuhtide palgatõus küündib 43 protsendini, sest naabervallas ju tõsteti kah
Oma rahaga hääletamine ehk miks investeerida roheliselt
USAs registreeriti esimene omikroni koroonatüve juhtum. Haigestunul on kerged sümptomid
VIDEO | Tanel Kiik: reegleid eirava kohvikupidaja toetamine on mõistusevastane
Jevgeni Ossinovski: võiks ju rõõmustada, et meil on üles kasvanud vene emakeelega poliitikute põlvkond
Kaasaegsed "protid" annavad silmad ette nii mõnelegi uuele ja sõiduauto rehve taastatase nüüd ka Eestis
TAGATUBA | Sotsid lükkavad uue juhi liiga vara tule alla ja kõrvetavad jälle näpud
Kuidas jagada pärimisel maad ja vara nii, et talumaa jääks mulle?
EPL RIIAS | NATO valmistub Ukraina-Vene piiril kõige hullemaks, kuid Ukraina kaitsmist ei lubata
Tartu Ülikooli Rahvusmõtte auhinna pälvis helilooja Erkki-Sven Tüür
VIDEO | Münchenis plahvatas II maailmasõja aegne lennukipomm. Neli inimest sai vigastada
Jüri Ratas MÉM Cafe protesti taustal: sel sügisel oleme juba mitu korda võpatanud uudistes nähtust
Mailis Repsi advokaat Paul Keres: nii Kallase kui Repsi sünnipäevade aegu toimunud peod olid õiguspärased
VIDEO | Mari-Anne Härma: kohusetundliku lapsevanemana lasen oma 11-aastase lapse kindlasti ära vaktsineerida
KOGEMUSLUGU | Parim ravi töönarkomaania vastu: spaa
Von der Leyen: Euroopa Liit peaks arutama kohustuslikku vaktsineerimist
President Karis: kui on vaja, panen maski ette, kui on vaja, teen tõhustusdoosi. Kui vaja, küsitakse restoranis tõendit
OTSEPILT | Perearstid vastavad laste vaktsineerimisega seotud küsimustele
ILMAPROGNOOS | Lumi langeb, teed muutuvad ohtlikumaks ja läheb külmaks
Putin tahab juriidilisi garantiisid, et NATO ei laiene rohkem itta
Õige kontoritooli välimääraja
Kreml: Putin loodab, et Lukašenka vastus Läänele ei katkesta Vene gaasilepinguid
KUULA KOHE! Oma säästude kaitsmine inflatsiooni eest muutub üha tähtsamaks, kõigile!
Nigeeria teatas, et leidis omikrontüve oktoobris antud koroonaproovist
www.Super.ee
Konfidentsiaalselt koolijuhile edastatud mure on treeneri arvates põhjustanud mainekahju. Ent nüüd lahendatakse probleeme avalikel kohtuistungitel.
Transpordiamet teatas hiljuti, et kärbete sunnil kaovad riigiteede äärest tualetid ja prügikastid. Otsus on saanud palju negatiivset vastukaja, isegi peaminister noomis eelmisel nädalal majandus- ja taristuministrit Taavi Aasa ning soovitas eelarve uuesti üle vaadata. Amet ei taha aga juba planeeritud kärpeplaanidest taganeda.
6. detsembril tähistanuks Eesti teatri üks andekamaid ja olulisemaid lavastajaid-näitlejaid Evald Hermaküla (1941–2000) 80. sünnipäeva. Kahjuks lahkus ta vabatahtlikult elust juba 58aastasena. Jäägu kõrvale mõte, mida Hermaküla nende aastate jooksul oleks võinud veel luua – keskendugem pigem sellele, mida ta jõudis.
Esimese pressi oliiviõli segamine mõne teise õliga on kõige levinum toidupettus Euroopas. Äädikhappele liiga suure koguse vee lisamine aga kõige uuem pettus Eestis.
Kuigi turg ei ole veel pühade kõrghooaja meeleolus, saab sealt juba praegu suurema osa jõululaua kohustuslikest elementidest ära varuda.
Tänavune ülemaailmne toiduainete hinnaralli paneb küsima: mis veel järgmisel aastal juhtub? Kui uskuda Maailmapanga ennustust, siis vähemalt teravilja hind võiks uuel aastal juba langema hakata. Kuid õlide, kohvi jne toidukauba hind võib tõusta uutesse kõrgustesse.
Kolmandikus omavalitsustes on juhi töötasu pärast valimisi tõusnud vähemalt 20%. Mille põhjal palk kujuneb, jääb sageli selgusetuks.
Kui rikas peaks inimene olema, et ta saaks end tõeliseks keskkonnasõbraks kuulutada? Kas igal ühel meist on raha, et päästa maailm? Erasmuse taskuhäälingu külaline Triin Hertmann väidab, et rohelisi investeerimisvalikuid tehes on võimalik keskkonda säästa oluliselt rohkem kui prügi sorteerides ning investeerimisega alustamiseks ei pea pangakontol hunnikus vaba raha vedelema.
Lõuna-Aafrika Vabariigist levima hakanud omikroni koroonatüve kohta on endiselt vähe teada, küll aga laieneb pidevalt selle haare. Nüüd registreeriti esimene juhtum Ameerika Ühendriikides.
Tervise- ja tööminister Tanel Kiik nimetas tänasel pressikonverentsil Elvis Braueri (EKRE) MÉM Cafe ümber toimuvat tragikomöödiaks ja leidis, et reegleid eirava ettevõtja toetamine on tarbetu ja mõistusevastane.
Mõningad poliitikud ja ajakirjanikud on rahutud, sest Mihhail Kõlvarti meeskond Tallinnas on vene emakeelega. Vastne linnavolikogu esimees Jevgeni Ossinovski kinnitab, et päriselt mingit probleemi ei ole: kõik istungid toimuvad ilusas eesti keeles.
Ida-Virumaal Vokas tegutsev tehas kavatseb Hollandist toodavate rehvide asemel hoopis Eestist kogututele uue elu anda.
Uus juhtsots peab tippvormi ajastama 2023. aasta riigikogu valimisteks, stardiaeg on ülioluline.
Minu abikaasa suri ja talle kuulus 10 hektarit maad lahusvarana. Umbes 28 hektarit maad on aga meie ühisomandis.
Alliansi liikmete kaitsmine on NATO peasekretäri sõnul kindel, kuid Venemaa Ida-Ukrainast eemale hoidmiseks kaalutakse sanktsioone.
Täna tähistab Tartu Ülikool 102 aasta möödumist eestikeelse ülikooli asutamisest. Tartu Ülikooli rektor professor Toomas Asser kuulutas rahvusülikooli aastapäeval välja tänavuse Rahvusmõtte auhinna laureaadi, kelleks on helilooja Erkki-Sven Tüür.
Plahvatus toimus pearaudteejaama lähedal asuval sillal.
Elvis Brauerile kuuluv MÉM Cafe on ametlikult suletud, ent toetajaskond koguneb selle juures ikka. Riigikogu esimees Jüri Ratas (Keskerakond) rõhutab, et nii politseinikud kui ka terviseameti töötajad tegutsevad kehtiva õiguse raames.
Eksministri advokaadi Paul Kerese väitel polnud Mailis Repsi sünnipäeva ajal toimunud pidu sünnipäevapidu.
Terviseameti peadirektori kohusetäitja Mari-Anne Härma kinnitas Superle, et väiksemate laste vaktsineerimine on ohutu, ning märkis, et vastutustundliku lapsevanemana laseb ta ka oma võsukese kaitsepookida.
Kuna ma ei ole päris pikalt pääsenud võõrsile puhkama, kibelesid sõrmed juba mõnda aega järjekordset spaapuhkust broneerima. Pime ja töiselt kiire sügiskaamos tegi lõplikult oma töö – kutsusingi töönarkomaanist sõbranna kaasa, et nüüd on aeg minna. Sellega seoses. Teate, kui oluline on vahepeal ise astuda see samm ning aidata oma kaaslasel või sõbral vägisi juhe seinast välja tõmmata, kui ta ise seda alati kuigi hästi teha ei mõista.
Euroopa Liit peaks arutama, kas koroonaviiruse praeguse nakatumislaine vastu võitlemiseks oleks vaja kohustuslikku vaktsineerimist, teatas Euroopa Komisjoni president Ursula von der Leyen täna.
"Arvan, et valitsuse otsus praeguse viiruslaine ajal riiki mitte kinni panna oli ainuõige," ütles president Alar Karis kohtumisel peaminister Kaja Kallasega. "Enam ei saa koroonalaine saabuda sama ootamatult kui esimene lumi autojuhtidele: et lörtsi juba tibab, aga rehvid on ikka vahetamata," nentis riigipea, kelle sõnul ei pea viiruse iga uus tüvi tekitama paanikahoogu.
Täna kell 16 saab jälgida laste koroonavaktsineerimisega seotud ülekannet, kus vastatakse ka asjakohastele küsimustele.
Täna-homme oleme üle Baltimaade Venemaale liikuva aktiivse madalrõhkkonna tuisuses servas. Lund tuleb nii laste kui kõigi teiste lumesõprade rõõmuks juurde, kuid teeolud on keerulised.
Venemaa hakkab dialoogis USA ja NATO-ga nõudma kindlaid ja pikaaegseid kokkuleppeid, mis välistaksid NATO laienemise itta, teatas president Vladimir Putin.
Sobiva töötooli otsimine võib esialgu silme eest kirjuks võtta: toolide valik on suur ja lai ning seetõttu võtab väljavalimine pisut aega. Kogenud kontorite sisustaja ELKE Mööbel annab nõu, millised omadused ühel töötoolil kindlasti olema peaksid ja mida tuleks valiku tegemisel tähele panna.
Venemaa president Vladimir Putin loodab, et Minski karm reaktsioon agressiivsele survestamisele Lääne poolt ei vii Vene gaasi Euroopasse tarnimise lepingute katkemiseni, teatas Kremli pressiesindaja Dmitri Peskov täna ajakirjanikele.
Tõenäoliselt on enamik meist kuulnud sõna inflatsioon, mis tähendab säästude väärtuse ehk ostujõu langemist, kuid me ei mõtle sellele iga päev. Euroopas seisab hetkel inimeste pangakontodel enam kui 4 triljonit eurot säästusid. Igal hommikul ärkavad need inimesed üleöö taas vaesemaks jäänuna, kuid paraku ei teadvusta paljud, et neil see probleem on. Ainus kaitse inflatsiooni vastu on investeerimine. Sellest hoolimata ei ole enamik inimesi kunagi investeerinud. Miks?
Nigeeria teatas täna, et tuvastas esimesed koroonaviiruse omikrontüve juhtumid, mille hulgas oli ka juba oktoobris riiki saabunud reisijalt võetud proov, mis viitab sellele, et uus tüvi ilmus välja nädalaid enne, kui sellest teatati Lõuna-Aafrika Vabariigis.
kroonika.Super.ee


Super.ee
Super.ee
Suhe, mis muutis paranoiliseks: enamik partnereid ei oska sellist asja kahtlustadagi
AVA JA AVASTA | Naisteka jõulukalender 1: leia tee oma kallima salalaekasse selle poosi abil
Eduka modelli avameelne pihtimus: fotograaf uimastas ja vägistas mind
JÕULUOOTUS | Advendi nädalavahetuse õhtusöök
Ebamugav tunne? Need toidud on abiks asjade “käima lükkamisel” kõhus
Närid küüsi? Need nõuanded aitavad pahe seljatada
Soojast veest avokaadoni! Just need on Victoria’s Secreti imekaunite modellide lemmiktoidud
Palaviku ja valu vastu õige vahendiga! Need on asjad, mis peaksid koduses lasteapteegis kindlasti olema
Jõuluhooaeg alaku! Just see asi teeb sinust iga sündmuse särava tähe...
Ole teadlik! Just need iskuomadused viitvad autoseksuaalile
Signe Kivi meeste keskel töötamisest: olen oma häid mõtteid sageli tagasi hoidnud
Kas rinnakad naised on vabameelsemad? Teadlased on avastanud, et...
Liisa Pakosta alavääristavast suhtumisest: mulle on sageli öeldud, et mis ema ma olen, et poliitikas olen
Läksid kallimast lahku? Nüüd tuleb sul olla valmis nendeks ootamatuteks...
PUNANE või VALGE vein? Teeme selgeks: kumb on sinu tervisele kasulikum?
Need jõulutoidud pole Saksa köögist virutatud, vaid päriselt meie omad
Kord nädalas või kord kuus? Just nii sageli peaksid kasutama neutraliseerivat šampooni
Kes oleks selle peale tulnud? See lihtne ja lõbus asi aitab suhtel tugevana püsida
35 kilo kaotanud näitleja Rebel Wilson avaldab saladused kehakaalu säilitamiseks
Need on taimed, millega saad luua jõulumeeleolu juba täna
naistekas.Super.ee
"Alles nüüd mõistan, mis selles suhtes kõik valesti oli. Paraku selle tagajärjed kestavad siiani ja ma ei tunne ennast ära ," tunnistab noor naine.
Alates tänasest toob Naistekas sinuni lõbusa ja inspireeriva advendikalendri, et pühadeootus veelgi särtsakamaks muuta!
Ajakirja Maxim endine modell Nikki DuBose, kes oli ligi 20 aastat tagasi tuntud kaanenägu mitmetel ajakirjadel, kõneles oma vaimsest, füüsilisest ja seksuaalsest ahistamisest.
Advendiajal on askeldamist palju ja seetõttu võiks nädalalõpul teha veidi kergema, kuid soojendava ja jõulumeelse õhtusöögi.
Kõhukinnisus on tervisehäda, mida enamik inimesi elu jooksul kogeb. Kõhukinnisuseks loetakse seda, kui inimene käib number kahel vähem kui kolm korda nädalas. Kuigi iga inimene on erinev, siis harvem kui kolm korda nädalas annab juba põhjust muretsemiseks - eriti kui see kestab kauem kui kolm kuud.
Kui närid küüsi, siis ära muretse, uuringute põhjal teevad seda 20-30 protsenti inimestest. Järelikult on tegemist pigem levinud harjumusega. See harjumus võib olla aga kehv, kuna vigastad hammastega nahka ja võid maadelda nahapõletikega.
Paljude naiste jaoks on Victoria’s Secreti inglid naiselikkuse etalonid. Mõistagi on neil eratreenerid ja nad näevad oma välimuse nimel palju vaeva.
Jahedad ning muutlikud ilmad on viiruste ja bakterite leviku jaoks kõige soodsam aeg, mistõttu ongi lapsed sageli palavikus, köhas või nohus. Apteeker soovitab põhilisi vahendeid, mis peaksid igas koduapteegis olemas olema.
Aasta kõige pidulikum aeg on alanud ja ees on ootamas hulganisti koosviibimisi nii pere, sõprade kui kolleegide seltsis. Kuigi seltskonnad tuleb hoida väiksena ja peod mõnevõrra tagasihoidlikumana, kui me sooviks, siis seda uhkem võiks ju olla rõivastus!
Aastakümneid pole seksuaalsustel olnud päris õigeid nimesid, kuid tasapisi on hakatud neid selgemalt sõnadega kokku võtma. Nüüdseks osatakse kirjeldada ka autoseksuaale - neid, kes peavad iseend atraktiivseks.
Etv saates "UV faktor" arutleti täna Eesti naiste võimaluste üle poliitikas. Ühena saatekülalistest astus üles ka riigikogu liige Signe Kivi.
Pole kahtlust, et enamik mehi peab suuri rindu seksuaalselt ahvatlevaks. Psühholoogid on ka varasemalt avastanud, et rinnakatele naistele lähenetakse sagedamini baarides ja ööklubides ning näiteks ettekandjatena saavad nad kõrgemat jootraha kui väiksema rinnaga naised. Kuid kas rinnakad naised on ka seksuaalelu mõistes vabameelsemad?
Etv saates "UV faktor" arutleti täna Eesti naiste võimaluste üles poliitikas. Ühena saatekülalistest astus üles ka soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise volinik Liisa Pakosta, kes tunnistas, et on sarnaselt paljudele naistele tundnud oma karjääri jooksul alavääristavat suhtumist.
Lahkuminek võib kehale avaldada palju mõju. See võib tekitada täiesti tühja tunde. Või tunde, et ei taha voodist lahkuda ning ainus mida tahad, on suur kauss jäätist. Kuid mida võib veel lahkuminek kaasa tuua?
Paljud inimesed armastavad oma päeva lõpetada klaasikese lemmikveini ja hea raamatuga. Mõned armastavad veini süüa õhtusöögi kõrvale. Kui oled veinisõber, oled proovinud nii valget kui ka punast sorti ja leidnud enda jaoks lemmiku. Kuid kas tead, milline neist on sinu tervisele parem?
Jõulupühadel istuvad pered laua taga, meenutavad toredaid aegu ja maitsevad lapsepõlvest armsaks saanud roogasid. Just jõulude ajal tasub ikka ja jälle lauale panna neid toite, mida juba meie esivanemad jõuluks teha armastasid.
Selleks, et blondid kiharad oma kaunist tooni ei kaotaks tuleb aeg- ajalt appi võtta neutraliseeriv šampoon.
Iga suhe on erinev, seega ei ole olemas universaalset saladust elukestvaks armastuseks.
Tunnustatud näitleja Rebel Wilson kaotas möödunud aastal ligi 35 kilogrammi oma kehakaalust. Kuidas uut kaalu aga hoida nii, et kilod vaikselt tagasi ei tuleks?
Jõulupühadel on väga palju traditsioone ja on hulk taimi, mis nende pühadega seostuvad. Lisaks kuusepuule, jõulukaktusele ja -tähele on veel teisigi, mida jõulutaimedeks võib nimetada.Reisiturg on esimene reisikaubamaja Eestis, kust alati saab leida kõik parimad reisipakkumised, soodsad reisid, lastminute ehk viimase hetke reisid ja parimad puhkuse pakkumised!


http://www.bing.com/search?q=reisiturg+reisipakkumised+hotell+olümpia+hotell+oru+soomes+rootsis+viimase+hetke+pakkumised reisiturg reisipakkumised hotell olümpia hotell oru soomes rootsis viimase hetke pakkumised embach tours hotell olümpia hotell pallas lahkuvad lennud lennud reaalajas odav majutus reisipakkumised egiptus oru hotell saabuvad lennud viimase hetke reisid hotell olümpia hotell pallas lahkuvad lennud lennud reaalajas odav majutus oru hotell saabuvad lennud parima hinnaga reisid võida reis puhkus viimase hetke pakkumised puhkusereisid Горящие путёвки, горящие туры, горячие туры, горячие путевки, магазин горящих путевок, туры турция, отдых турция, горящие путевки турция, горящие туры турция, турция путевки, турция отдых цены, турция цены, туры египет, отдых египет, горящие туры египет, египет путевки, горящие путевки египет, турция туры цены, турагенства, поиск туров, турагентство, путевки, египет цены, турция горящие, спецпредложения турция, тез тур, тур фирмы, горящи туры, тур агенства, туры цены, горяще туры в египет, туры в грецию, египет хургада, турция кемер, курорты турции, туристические агентства, греция отдых, туры в испанию, туристические фирмы, tez tour, подбор тура, туры в тайланд, испания отдых, отдых тайланд reisipakkumised, viimase hetke reisipakkumised, soodsad reisipakkumised, kuumad reisipakkumised, odavad reisipakkumised A-Karuse Reisibüroo A.G.M. Büroo OÜ ABC Reisid ABZ Reisid ATKO Tours AS Aadriatravel OÜ Aarobalt OÜ Aegna Reisid OÜ Afinatour OÜ Ahhoi Reisid OÜ Aim OÜ Air Tours Estonia Albion Reisid Alpiexpress OÜ AmonTravel OÜ Anhel Tours ArgoTours OÜ Astellaria Reisibüroo At Devorex OÜ Aves Travel AS Avista Travel OÜ Balt Travel Agency OÜ Balti Puhkemajad OÜ Baltic Tours AS Baltic Travel Reisid OÜ Berger Reisid BestTravel Bona Reisid OÜ Bremmer Reisid OÜ COLUMBUS travel COMTOUR OÜ Cappelner Group OÜ Clubs Travel OÜ Con-ex Estonia OÜ Cuna Travellers Diamond Travel Dioneva OÜ Discover Baltics OÜ Domina World Travel Dream World Travel ESTAIR reisibüroo Ekspressreisid Tartu OÜ Estonian Holidays Estour OÜ Estravel Euroclub Company OÜ FR-Reisid OÜ Fantaasia Reisid OÜ FiJi Travel-Alma Tour Group Fiesta Reisid Fortest Reisid OÜ Fromte OÜ Germalo Reisid Go Travel Go Adventure GoAdventure GoldTravel OÜ Gondvana Reisid Hansareisibüroo AS Hansort OÜ Horizon Travel Infree OÜ Intours OÜ Kaleva Travel Kannion Reisid Karol AS Kleon Group OÜ Kliktop OÜ Kreisid OÜ Larissa Travel Agency OÜ Lentuur Reisibüroo Leon Travel Levituur OÜ Loodusreisid OÜ Lõuna-Eesti Turismikeskus Mainedd Reisibüroo Mainor Meelis MatkaAbi OÜ Merelinn Travel Meridian Travel OÜ Mindstream OÜ Minimatkad OÜ Nolta-Tur OÜ Nordland Travel OÜ Novatours OÜ Oikumena OleRai OÜ Orion Reisid OÜ Osaühing Balti Silver Reisid Petrostar O.S. OÜ Päikesereisid OÜ ReisiPunkt Reisibüroo ATLAS Reisibüroo Delfiin Reisibüroo Kontaktid OÜ Reisibüroo MERE Reisibüroo Matkapunkt / Traveltop Reisibüroo RKRV Reisieksperdi AS Reisikorraldaja OÜ Reisiparadiis Reisiring OÜ Roadway Tours Robinson Reisid OÜ SV Tours OÜ Scandinavian Tours Sereno Reisid OÜ Sky Travel Sputnik OÜ StarTour OÜ Sunny Holidays SunnyGroup OÜ Tanamera Group OÜ Teele Reisibüroo OÜ Tensi Reisid Tervisereisid OÜ Tiit Reisid TopTours AS Travel IN Tuule Travel OÜ Union Travel Reisibüroo Vagabund Reisid OÜ Veles Travel Wris Reisibüroo YESworld Travel ZenTravel OÜ Rocca Al Mare Reisimess 2010 2011 2012 2013 2014 TourEst Indigo Travel Reisibürood Tallinnas Eesti Reisibürood Reisivalik - Eesti parim reiside valik! Nikal Travel Eesti / Estonia OtsiReisi / Otsi Reisi Aurinko Parimad Reisipakkumised - Alati Soodsaima Hinnaga!
ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg ReisiTurg on suurim reisikatalog Eestis mis on nüüd kättesaadav ka tahvelarvuti kasutajale! ReisiTurg ReisiTurg on saanud suurimaks reisikatalogiks Eestis. Meie sooduspakkumiste pank sisaldab kõikide reisikorraldajate pakkumisi! Reisipakkumised Reisifirmad / Reisibürood Reisid, viimase hetke reisipakkumised, odavad reisid ja palju muud! Tallinna Lennujaama lennuplaan / Saabuvad ja väljuvad lennud reaalajas! Tallinna Lennujaama lennuplaan / Saabuvad ja väljuvad lennud reaalajas! Soodne mobiilse lava rent / Ürituste korraldamine Rommar Services Grupp OÜ WWW.NORI.EE - Sushi valmistamise tarbed! Diff Group - Aknad ja Saunad Minu Eesti Riigi Info Trip - Viimased hetke reisid / ReisiTurg Lastminute (Viimased hetke reisid) / ReisiTurg Elu on seiklus! Reisimine ja turism... ReisiTurg Туризм ReisiTurg ReisiTurg on tõeline reisipakkumiste Guru / ReisiGuru Parim reisi valik Reisi otsing Reisi otsing Novatours @ ReisiTurg Reisikorraldajad OtsiReisi Hashflare Cloud Mining Hashflare Cloud Mining Hashflare Cloud Mining Hashflare Cloud Mining ReisiTurgMirumir Reisibüroo andmetel on reisijate peamiseks kriteeriumiks sihtkoha valikul saanud turvalisus. Türki reisimise populaarsust on oluliselt langenud. Kuid Saksamaa, Itaalia ja Hispaania suhtes tõrget märgata ei ole. Tulenevalt sellest, et mõningaid piirkondi siiski välditakse, on märgatavalt kasvanud huvi Horvaatia ja Sloveenia vastu. Tänu Nordica otselennule on suurenenud ka ajaloolisesse linna Odessasse reisida soovijate arv. Linnapuhkuse sihtkohtade osas on populaarsust kasvatanud Budapest ja Bukarest, päikesereisidest on armastatumad Bulgaaria, Kreeta ja Korfu. Mirumir OÜ reisibüroo talvehooaja reiside müük on võrreldes eelmise aasta sama perioodiga kasvanud tänavu ligi 20%, enim eelistavad Eesti inimesed tuleval talvel puhata Kanaari saartel. Eesti ühe suurema reisibüroo turundusjuhi sõnul on Kanaari saarte populaarsus aastaga läbi teinud kahekordse tõusu ning moodustab reisibüroo talviste puhkusereiside müügist ligi 60%. See tähendab, et Kanaari saartest saab eeloleval talvel eestlaste üks meelispuhkusekohti. Kui eelmisel talvel reisis enamik inimesi Egiptusesse ning Kanaarid olid puhkusesihtkoht number kaks. Nüüd aga Egiptuse reise küll ostetakse, kuid need moodustavad tänavusest kogumüügist vaid keskeltläbi 15%. Seetõttu on loogiline, et turvalise ja rahakotisõbraliku sihtkohana on Kanaari saared kerkinud eestlaste konkurentsituks talvelemmikuks. Varajane talvemüük on kestnud alates mai keskpaigast ning võrreldes eelmise aasta sama perioodiga on näha, et varajase tellija sooduspakkumisi kasutab rohkem kliente kui aasta varem: Mirimir OÜ kaudu on reise ette broneeritud ligi viiendiku võrra enam. Mirumir OÜ on üks Eesti suurematest reisibüroodest, millel sel aastal täitub 6 tegutsemisaasta. Mirumir kuulub sajaprotsendiliselt Eesti kapitalile.